Aktualności
23.05.2016
Zapraszamy na VII edycję programu Profesjonaliści dla Profesjonalistów organizowanego przez TopSolution we współpracy z wydziałami technicznymi uczelni wyższych i firmami dostarczającymi rozwiązania dla branży meblarskiej. Tegoroczna edycja będzie odbywała się pod hasłem: Optymalizacja i integracja procesów sprzedażowych i produkcyjnych w branży meblarskiej.

[ więcej ]


11.05.2016
Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

[ więcej ]


11.05.2016
Przypominamy, że jeszcze tylko miesiąc obowiązuje promocyjna oferta cenowa udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Aby skorzystać z niższych cen, należy przesłać do nas do 27 maja zgłoszenie na targi. Zgłoszenie w tym terminie zwiększa także szanse na realizację Państwa życzeń dotyczących lokalizacji stoiska.

[ więcej ]


Archiwum

Kolejna edycja: 13-16.09.2016!

[ Wstecz ]
W tym samym czasie
Usługi