Aktualności
24.07.2017
Pragniemy podziękować wszystkim partnerom, którzy zaangażowali się w promocję akcji ‘Wybierz się na targi do Poznania, a w jedną stronę pojedziesz GRATIS". Oto logotypy firm, które wsparły nasze działania.

[ więcej ]


26.06.2017
Zapraszamy profesjonalnych zwiedzających związanych z branżą meblarską do skorzystania z dofinansowania przyjazdu na targi SOFAB, FURNICA i DREMA 2017, które odbędą się w Poznaniu od 12 do 15 września. W pakiecie zwrot kosztów dojazdu w jedną stronę*, bezpłatny parking w pobliżu wejścia na targi i bezpłatny wstęp na ekspozycję!

[ więcej ]


20.06.2017
Targi zaopatrzenia dla producentów mebli tapicerowanych SOFAB 2017 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm zagranicznych. Obecnie aż 40 proc. wystawców tegorocznej edycji stanowią firmy z zagranicy, które poprzez udział w poznańskich targach będą próbowały zdobyć nowych klientów na obiecującym polskim rynku mebli tapicerowanych.

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


22.05.2017
Pragniemy przypomnieć, że jeszcze tylko dwa tygodnie obowiązuje promocyjna oferta cenowa udziału w targach SOFAB 2017.

[ więcej ]


15.05.2017
Postanowiliśmy zapytać Was, jak ma wyglądać plakat promujący akcję dofinansowania przyjazdu grup zorganizowanych na targi Sofab, Furnica i Drema 2017. Do wyboru mieliście dwie wersje. Głosowanie wygrał plakat z pin-up girl - wiadomo, męska branża!

[ więcej ]


26.04.2017
Dlaczego warto uczestniczyć w targach Sofab i Furnica? Zobaczcie, co na ten temat sądzą wystawcy i zwiedzający poprzedniej edycji...

[ więcej ]