Zagranica w natarciu

Targi zaopatrzenia dla producentów mebli tapicerowanych SOFAB 2017 cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm zagranicznych. Obecnie aż 40 proc. wystawców tegorocznej edycji stanowią firmy z zagranicy, które poprzez udział w poznańskich targach będą próbowały zdobyć nowych klientów na obiecującym polskim rynku mebli tapicerowanych.

Wśród wystawców SOFAB 2017 są już producenci i dystrybutorzy materiałów i komponentów do produkcji mebli tapicerowanych z 9 krajów i terytoriów: Chin, Francji, Holandii, Izraela, Niemiec, Polski, Tajwanu, Stanów Zjednoczonych i Włoch.

- Cały czas napływają nowe zgłoszenia od firm chcących wykorzystać potencjał promocyjny targów SOFAB. Jest to w dużej mierze efekt pozytywnych opinii, jakie pojawiły się po ubiegłorocznych targach – mówi dyrektor targów SOFAB Józef Szyszka. W 2016 roku w całym bloku targów obejmującym również Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA swoją ofertę zaprezentowało około 500 firm z kilkudziesięciu krajów. Wiele wskazuje, że w tym roku targi będą jeszcze większe. Rekordowo zapowiada się tegoroczna DREMA. Już na tę chwilę zgłoszonych jest ponad 250 wystawców, którzy są zainteresowani znacznie większymi stoiskami, niż w roku ubiegłym. Aktualnie zamówiona powierzchnia wystawiennicza przekroczyła 19 tys. mkw.

Wstecz

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact