Aktualności
08.01.2020
Razem dla rozwoju branży – tak w skrócie można opisać najważniejsze spotkanie dedykowane specjalistom związanym z przemysłem drzewnym i meblarskim DREMA 2020. Tegoroczna edycja wrześniowych targów będzie wyjątkowa – DREMA, Furnica i Sofab łączą siły tworząc kompleksowe wydarzenie na miarę oczekiwań rynku.

[ więcej ]


13.12.2019
O wyzwaniach w przemyśle drzewnym i meblarskim, o budowaniu przewagi konkurencyjnej w branży oraz o tym, dlaczego targi DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie przedstawicieli sektora obróbki i przetwórstwa drewna mówi Andrzej Półrolniczak – dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


Więcej aktualności

Kolejna edycja: 15-18.09.2020!

SOFAB od edycji 2020 towarzyszyć będzie targom DREMA jako zintegrowany Salon Materiałów Obiciowych i Komponentów Do Produkcji Mebli Tapicerowanych.

drema_logo_rozszerzone_pl-01.png

www.drema.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS NA PORTALU FACEBOOK!

indeks.png

 

PROFIL FB - @TargiDREMA


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ YOUTUBE I BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

>> DREMA TV

 

Targi DREMA 2020 są ponownie na liście 15 największych światowych wystaw obrabiarek do drewna, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS!

Zapraszamy do Poznania na kolejną edycję -
15-18 września 2020!

eumabios.jpg

[ Wstecz ]
Zobacz również
Usługi
IDEAEXPO.MTP

kreator

City Marketing

Partnerzy Medialni