Aktualności
08.01.2020
Razem dla rozwoju branży – tak w skrócie można opisać najważniejsze spotkanie dedykowane specjalistom związanym z przemysłem drzewnym i meblarskim DREMA 2020. Tegoroczna edycja wrześniowych targów będzie wyjątkowa – DREMA, Furnica i Sofab łączą siły tworząc kompleksowe wydarzenie na miarę oczekiwań rynku.

[ więcej ]


13.12.2019
O wyzwaniach w przemyśle drzewnym i meblarskim, o budowaniu przewagi konkurencyjnej w branży oraz o tym, dlaczego targi DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie przedstawicieli sektora obróbki i przetwórstwa drewna mówi Andrzej Półrolniczak – dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


20.11.2019
Promocyjne ceny na zakup powierzchni ekspozycyjnej na targach DremaSilesia 2020 oraz DREMA 2020 obowiązują do 28 lutego 2020 r. Zgłoś się już dziś, odbierz rabat i wybierz najlepsze miejsce dla swojej firmy!

[ więcej ]


15.11.2019
Targi DREMA to jedno z największych światowych wydarzeń branży maszyn i narzędzi do obróbki drewna. To także jedna z najstarszych imprez wystawienniczych w Europie związana z pozyskiwaniem i obróbką drewna.

[ więcej ]


04.11.2019
W przemyśle drzewnym i meblarskim zauważalne są oznaki spowolnienia. Braki kadrowe, rosnące ceny materiałów i energii czy pogorszenie sytuacji gospodarczej u zachodnich sąsiadów wymagają od producentów wprowadzenia istotnych zmian oraz poszukania sposobów na utrzymanie rentowności. Na targach DREMA kompleksowo odpowiadamy na obecne wyzwania branży, promując jednocześnie osiągnięcia polskiego przemysłu drzewnego i meblarskiego.

[ więcej ]


11.09.2019
Kolejny dzień targowych emocji już za nami! Co działo się na targach DREMA, Furnica i Sofab podczas drugiego dnia - 11 września? Zobaczcie sami

[ więcej ]


11.09.2019
Międzynarodowe Targi Komponentów Do Produkcji Mebli - zobaczcie, jak było pierwszego dnia! 10.09.2019 w Poznaniu.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni