Aktualności
04.06.2019
Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych.

[ więcej ]


16.05.2019
TWÓRZ Z NAMI REKORDOWĄ EDYCJĘ TARGÓW SOFAB! POZOSTAŁ MIESIĄC PROMOCYJNYCH CEN NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ!

[ więcej ]


13.05.2019
Blok targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019 to najbardziej wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środkowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli.

[ więcej ]


07.05.2019
Nadchodzącą edycję targów FURNICA i SoFab 2019 przygotowuje zespół projektowy odpowiedzialny za sukces targów DREMA i DremaSilesia! Zmobilizowani i pełni nowych pomysłów zachęcamy do współpracy!

[ więcej ]


25.03.2019
Targi DremaSilesia to największe regionalne wydarzenie poświęcone tematyce obróbki drewna. Głównym założeniem jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla małych i średnich firm z branży drzewnej, leśnej i meblarskiej (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznej edycji jest NOWOCZESNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie innowacyjnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji mebli kuchennych).

[ więcej ]


22.03.2019
Reprezentacja zespołu bloku poznańskich targów DREMA/ Furnica/ Sofab oraz targów DremaSilesia w Sosnowcu odwiedziła dziś Lublin, aby promować oba wydarzenia i dotrzeć z ofertą do mieszkańców Polski Wschodniej.

[ więcej ]


18.02.2019
ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

[ więcej ]


16.01.2019
Nadchodzącą edycję targów FURNICA i SoFab 2019 przygotowuje zespół projektowy w nowym składzie - odpowiedzialny za sukces targów DREMA i DremaSilesia.

[ więcej ]


Partnerzy Medialni