Zespół targów DREMA przejmuje targi FURNICA i SoFab!

Nadchodzącą edycję targów FURNICA i SoFab 2019 przygotowuje zespół projektowy w nowym składzie - odpowiedzialny za sukces targów DREMA i DremaSilesia.

Przygotowanie targów FURNICA i SoFab 2019 zostało powierzone w tym roku zespołowi do tej pory pracującemu przy targach DREMA i DremaSilesia. Połączenie załogi i wspólna promocja wydarzeń pozwolą na organizację ekspozycji targowej na miarę oczekiwań rynku oraz kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

W skład zespołu wchodzą:

Andrzej Półrolniczak - dyrektor projektu

Andrzej Maciaszek - specjalista ds. obsługi wystawców Furnica

Witold Lipiński - specjalista ds. obsługi wystawców SoFab

Barbara Kamińska - specjalista ds. komunikacji ze zwiedzającymi

Aleksandra Pawlina-Janyga - specjalista ds. promocji i PR

Atutem zespołu będzie z pewnością dogłębna znajomość branży drzewnej meblarskiej – jej potrzeb i oczekiwań, a także wiedza na temat liderów rynku i panujących trendów. Jestem przekonany, iż nowy zespół będzie cennym wsparciem dla wrześniowych wydarzeń – mówi Andrzej Półrolniczak – Już dziś zapraszamy do kontaktu wystawców zainteresowanych udziałem w targach, oferując promocyjne warunki udziału.

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

PROMOCYJNE CENY OBOWIĄZUJĄ DO:

Targi DremaSilesia - 22.02.2019

Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB - 7.06.2019

 

KONTAKT:

z_folderu_kontakt.jpg


Wstecz

Partnerzy Medialni