Promujemy targi Drema/ Furnica/ Sofab i DremaSilesia 2019 w Lublinie!

Reprezentacja zespołu bloku poznańskich targów DREMA/ Furnica/ Sofab oraz targów DremaSilesia w Sosnowcu odwiedziła dziś Lublin, aby promować oba wydarzenia i dotrzeć z ofertą do mieszkańców Polski Wschodniej.

Zarówno targi DREMA/ Furnica/ Sofab, jak i DremaSilesia to inicjatywy mające na celu prezentację firm działających w sektorze leśnym, drzewnym i meblarskim. Głównym założeniem wydarzeń jest kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Tematem wiodącym tegorocznych edycji jest INNOWACYJNA/ ERGONOMICZNA KUCHNIA (materiały, okucia, trendy oraz wykorzystanie nowoczesnych maszyn i oprogramowania w celu optymalizacji produkcji).

W programie wydarzeń na targach DremaSilesia m.in:

- warsztaty stolarskie dla profesjonalistów, pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji i sprzedaży mebli jednostkowych oraz małoseryjnych” (InfoTEC CNC)

- pokazy stolarskie: "Szafka kuchenna w 15 minut" (Felder)

- prezentacja możliwośći innowacyjnej wiertarki ATUT oraz spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim, autorem wynalazku

- szkolenie dla uczniów/ studentów oraz przedsiębiorców z zakresu komputerowego wspomagania projektowania (ang. computer aided design - CAD) w temacie: budownictwo szkieletowe oraz więźba dachowa (firma ABCad)

- seminarium "Nowe technologie w zakładach drzewnych" (Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego)

- Strefa Warsztatów i Edukacji Zawodowej (portal Drewno.pl i Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy)

- konsultacje i porady z zakresu BHP i ochrony środowiska (SEKA S.A.)

- doradztwo z zakresu czystego spalania - popularyzacja wykorzystania pelletu w gospodarstwach domowych, zakładach przemysłowych oraz budynkach użyteczności publicznej (magazyn Biomasa)

 

Zapraszamy serdecznie!

Do zobaczenia na targach:

>> DremaSilesia (26-28 kwietnia 2019, Expo Silesia, Sosnowiec)

>> DREMA/ Furnica/ Sofab (10-13 września 2019, Międzynarodowe Targi Poznańskie).

 

Przypominamy, że wciąz obowiązuje promocja:

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I DREMA/ FURNICA/ SOFAB - OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

Wstecz

Partnerzy Medialni