Dlaczego warto uczestniczyć w targach SoFab

serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab, które odbędą się w dniach 10-13 września 2019 w Poznaniu. Do zaprezentowania swojej oferty na targach SoFab zapraszamy producentów materiałów obiciowych, tkanin i skór, komponentów, elementów i systemów do produkcji mebli tapicerowanych. Udział w tych targach daje możliwość spotkań z profesjonalistami  - producentami mebli, wśród których przeważają osoby decyzyjne – managerowie, właściciele, członkowie zarządów.

collage.jpg

SOFAB w wersji międzynarodowej

Edycją 2015 zapoczątkowaliśmy znaczące zmiany w formule targów SOFAB, których celem jest, by w perspektywie kilku lat stały się one najważniejszym centrum zakupu komponentów i materiałów do produkcji mebli tapicerowanych dla producentów z całej Europy Środkowo-Wschodniej. Efektem jest znaczący, ponad 70-procentowy wzrost udziału kluczowych klientów. Wśród zwiedzających obecni byli przedstawiciele takich liderów rynku, jak: Black Red White, BFM, Szynaka Meble, IMS, Ludwik Styl, Taranko, Meblik, Noti, Tombea, Komandor, Libro, Paged Meble, Meblomax i wielu innych znaczących producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Dzięki intensywnym działaniom promocyjnym do Poznania przyjechała także spora liczba zwiedzających z zagranicy. Największa grupa zagranicznych profesjonalistów pochodziła z Ukrainy. Stanowili oni aż 19 proc. Targi zwiedziło też sporo gości z Białorusi, Litwy, Niemiec, Czech, Belgii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Rosji, Austrii, Szwecji, Turcji, Izraela, Łotwy i Estonii. W tym roku zamierzamy kontynuować intensywną kampanię promocyjną za granicą.

collage-002.jpg

Program VIP

Nie zapominamy o podstawowym segmencie zwiedzających, czyli polskich producentach mebli. Z racji ogromnego potencjału produkcyjnego rodzimego przemysłu meblowego, który pod względem wielkości produkcji plasuje się na trzecim miejscu w Europie, przedstawiciele polskich fabryk mebli stanowią najliczniejszą grupę wśród ponad 20.000 zwiedzających ten blok targów. Rozbudowaliśmy obecnie naszą bazę kilku tysięcy małych i średnich zakładów meblowych z całej Polski, dla których przygotowujemy specjalny pakiet bezpłatnych świadczeń oraz pomoc w organizacji ich przyjazdu i pobytu w Poznaniu.Zamierzamy przekonać ich, że FURNICA i SOFAB i DREMA to najlepsze miejsce do zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej przez nich produkcji.

>>> ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW TARGÓW <<<

collage22.jpg

[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni