O Konkursie

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która po wnikliwej ocenie ekspertów, przyznawana jest innowacyjnym produktom najwyższej jakości. Każdego roku do konkursu o Złoty Medal  Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawcy zgłaszają ponad 500 produktów.

Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

screenshot_1.jpg

Stając się Wystawcą targów FURNICA możecie Państwo zgłosić do udziału w konkursie o Złoty Medal MTP, swoje produkty. Pamiętajcie jednak, że muszą one spełniać określone warunki:

 

  • powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie,
  • wykonany ze znakomitej jakości materiałów i  wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie
  • musi również spełniać szereg dodatkowych kryterium przypisanych dla danej branży.

 

Do kiedy należy przesłać zgłoszenia?

do 27.07.2018 r.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w serwisie Strefie Wystawcy. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do strony logowania do serwisu.

buton_zloty_medal.jpg

 

Korzyści udziału w konkursie!

Sąd konkursowy ogłasza wyniki już na minimum miesiąc przed wydarzeniem targowym. Od tego momentu rozpoczynają się działania promocyjne. Korzystając z bazy współpracujących przy targach FURNICA mediów, tak branżowych jak i ogólnopolskich, udostępniamy szerokiej publiczności listę nagrodzonych firm i ich produktów. Lista i zdjęcia laureatów zostaną opublikowane także w Vademecum Zwiedzającego oraz magazynie DREMA FURNICA SOFAB News, które dystrybuowane w kilkunastotysięcznym nakładzie docierają do rzeszy branżowych profesjonalistów. Każdy z laureatów otrzymuje również prawo do posługiwania się logotypem tej prestiżowej nagrody we wszystkich materiałach promocyjnych swojego produktu. Ważnym aspektem promocji, jest także oznaczenie stoiska laureata specjalnym znakiem Złotego Medalu, dzięki czemu bez problemu zwiedzający będzie mógł dostrzec wyróżnione produkty. Dodatkowym, równie ważnym aspektem, jest to, że każdy produkt będzie brał udział w konkursie, gdzie o zwycięstwie decydować będzie konsument i to dzięki głosom m.in. twoich klientów i zwiedzających targi, macie Państwo szansę zdobyć nagrodę Złotego Medalu MTP – Wybór Konsumentów.

Stając się laureatem konkursu otrzymują Państwo pakiet unikalnych korzyści i szeroką promocję wyróżnionej oferty przed Targami w mediach branżowych, newsletterach oraz w Internecie.

>> poznaj pakiet medalisty <<

Więcej informacji o konkursie na stronie:

www.zlotymedal.mtp.pl

 

KONTAKT:

KONKURS O ZŁOTY MEDAL MTP

Hanna Janicka
tel.: +48 61 869 22 06, 61 866 59 36,
fax: +48 61 866 61 34
e-mail: hanna.janicka@wtcpoznan.pl

PROMOCJA KONKURSU, ZESPÓŁ KOMUNIKACJI KORPORACYJNEJ

Lidia Leitgeber

tel.: 61 869 20 95
mob: 603 410 294
e-mail: lidia.leitgeberat mtp.pl
[ Wstecz ]
Partnerzy Medialni